Witamy w naszym sklepie!

Bramy Kronway

Bramy garażowe segmentowe Kronway

Bramy segmentowe firmy Kronway charakteryzują się bardzo wysoką estetyką wykonania i bogatym wzornictwem. Dostępne są w wielu kolorach począwszy od modnych i pożądanych kolorów drewna takich jak złoty dąb i orzech poprzez klasyczne kolory biały i brązowy, modny antracyt aż po całą kolorystykę z palety RAL. Zewnętrzna i wewnętrzna powłoka bramy może być gładka lub posiadać strukturę woodgrain w przypadku bram białych lub brązowych.

Bramy K-4 wykonane są z paneli o grubości 40 mm. Wnętrze panela wypełnia twarda, bezfreonowa pianka poliuretanowa. Dzięki temu bramy garażowe Kronway zapewniają najwyższe parametry izolacyjności termicznej. Współczynnik przenikania ciepła jest równy U=1,6.

Wszystkie elementy metalowe bram z kolekcji Kronway zabezpieczone są poprzez ocynkowanie. Standardowo stosowane są sprężyny skrętne o dużej wytrzymałości (min. 20 tys. cykli), które równoważą ciężar bramy a liny, zawiasy i inny osprzęt są tak dobrane, aby mogły niezawodnie funkcjonować przez lata. Do każdej bramy segmentowej sprężyny są indywidualnie dobierane i wyważane. Bezawaryjną i satysfakcjonującą pracę tych bram garażowych potwierdza 10-cio letnia gwarancja na poszycie panela i 3 letnia na elementy konstrukcyjne.

Bramy K-4 Thermo PLUS doskonale sprawdzą się przede wszystkim w budynkach o charakterze mieszkalnym. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie ograniczały powierzchni w garażu czy też tuż przed nim. Wszystkie bramy segmentowe otwierają się poprzez załamywanie segmentów i płyną równolegle pod sufitem.

Bramy Kronway mogą być montowane w garażach o niskim nadprożu (min 12 cm), natomiast w standardzie wymagane jest nadproże 25 cm. Bramy garażowe K4 dostosowane są do obsługi ręcznej jak i automatycznej. We wszystkich tych bramach segmentowych ruchome elementy są osłonięte, co eliminuje możliwość podłożenia, zakleszczenia czy uszkodzenia na przykład ręki dziecka. Dodatkowo w oferowanych bramach K-4 zastosowano panele z zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem palców.

Standardowo, wszystkie bramy garażowe K-4 wyposażone są w system zabezpieczający opadnięciu bramy w przypadku pęknięcia sprężyny. Tak przygotowana brama segmentowa daje poczucie komfortu i zapewnia bezpieczeństwo jej użytkownikom. Aby podnieść komfort użytkowania bramy polecamy jej zakup z napędem Lift Master z serii Evolution.

Produkty od 1 do 12 z 30 w sumie

Set Descending Direction
na stronę

Grid  List 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty od 1 do 12 z 30 w sumie

Set Descending Direction
na stronę

Grid  List 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3