Witamy w naszym sklepie!

Podgrzewacze wody

Gazowe Pojemnościowe Podgrzewacze Wody

Pojemnościowe podgrzewacze wody gwarantują użytkownikowi bezpieczeństwo oraz wysoki komfort z posiadania ciepłej wody o każdej porze dnia i nocy. 

  • W naszej ofercie  sprzedaży proponujemy Państwu dwa typy tych urządzeń : stojące zbiorniki Americanos, produkowane przez Firmę Rheem z USA . Dostępne w pojemnościach : 114 l , 151 l, 189 l , 284 l. Drugą opcją są podgrzewacze gazowe wiszące,  produkowane przez Firmę Bandini i Giona Holding we Włoszech . Dostępne w mniejszych pojemnościach 80 oraz 100 litrów .   
  • Pogrzewacze dla sprawnego działania wymagają podłączenia instalacji wodnej oraz gazowej,  a ich praca polega na tym, iż gromadzona w zbiorniku ciśnieniowym woda jest podgrzewana do określonej przez użytkownika temperatury.Bojlery z naszej oferty handlowej dostosowane są do spalania gazem ziemnym GZ 50 lub gazem Propan-Butan. Informacja o rodzaju gazu jest zawarta na tabliczce znamionowej każdego zbiornika.
  • Podgrzewacze jako urządzenia gazowe podlegają tym samym zasadom montażu co kotły gazowe. Można je zatem montować tylko w pomieszczeniach o odpowiedniej kubaturze, w odpowiednio wentylowanych pomieszczeniach zgodnie z Polskimi Normami Kominiarskimi, oraz w pomieszczeniach nie przeznaczonych na stałe na pobyt ludzi ( piwnice, kotłownie, łazienki).

Warto zaznaczyć , iż podgrzewacze gazowe są bardzo bezpiecznymi urządzeniami , jeśli są wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia – na co zawsze warto zwrócić uwagę przed zakupem.

Pierwszym bardzo ważnym jest czujka przerywacza ciągu kominowego, która w chwili zaniku ciągu kominowego automatycznie odcina dopływ gazu do zbiornika. Drugim ważnym zabezpieczeniem jest zawór bezpieczeństwa, który ma za zadanie wypuszczenie nadmiaru gorącej wody w chwili przekroczenia dopuszczalnego ciśnienia wody wewnątrz zbiornika, nie doprowadzając do jego rozerwaniem. Decydując się zatem na zakup zbiornika pojemnościowego otrzymują Państwo komfort korzystania z ciepłej wody, gwarancję wieloletniej niezawodnej pracy zbiornika oraz niskie koszty jego utrzymania.

Wszystkie podgrzewacze w naszej ofercie objęte są gwarancją. Dodatkowo posiadamy na terenie całego kraju wykwalifikowanych serwisantów , którzy w razie potrzeby w możliwie szybkim czasie dotrą do Państwa w razie jakichkolwiek awarii. Bardzo ważne jest , iż posiadamy zawsze dostępne od ręki części zamienne do wszystkich zbiorników z naszej oferty. 

Zapraszamy więc do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą pojemnościowych podgrzewaczy gazowych do wody.

12 produktów

Set Descending Direction
na stronę

Grid  List 

12 produktów

Set Descending Direction
na stronę

Grid  List