Witamy w naszym sklepie!

Zwroty i reklamacje

  1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie e-remex.pl w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki bez podania przyczyny.
  2. Zwrot jest możliwy gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar musi być kompletny. Towar zabezpieczony fabrycznie przed otwarciem nie może być zwrócony po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu kartonu. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym oryginałem rachunku oraz informacją o numerze konta na jakie należy przelać zwracane pieniądze lub informacją o innym towarze w zamian.
  3. W przypadku przesyłki zwrotnej realizowanej zgodnie z pkt 1, koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Klient. E- remex.pl nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
  4. Zwrot należnej kwoty równej cenie towaru nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania towaru jeżeli Klient przy zakupie zapłacił przelewem (przedpłata). Jeżeli Klient dokonał zakupu towaru za pobraniem, zwrot pieniędzy następuje do 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego towaru. Środki zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
  5. Jeżeli w trakcie zawierania transakcji Klient otrzymuje dodatkowe oferty w postaci rabatu lub gratisu , to w przypadku rezygnacji z transakcji i zwrotu towaru, koszty poniesione przez sklep e-remex.pl , a związane z udzielonym rabatem lub gratisem pomniejszą kwotę, o której mowa w pkt.4.
  6. W przypadku wymiany towaru, kolejna przesyłka zostanie wysłana zgodnie z zasadami określonymi w paragrafie 4.
  7. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych lub wad technicznych, Klient powinien odesłać wadliwy produkt przesyłką na adres : Remex Sp. z. o. o .ul. Torowa 27 43-150 Bieruń. Do odsyłanego towaru należy dołączyć oryginał dowodu sprzedaży oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanów magazynowych), e-remex.pl zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary. Zwrot należnej kwoty równej cenie towaru nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od rozpatrzenia reklamacji przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.